قطعه برقی است که در دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی  و حتی صنعتی نصب می شود  و یکی از بهترین آپشن هایی هستش که کاربرد بسیار بهینه ای رو با عملکرد دقیقش در دستگاه ایجاد میکنه و  نصب آن باعث میشه دستگاه بصورت مداوم کارنکنه  و تایم استراحت  به دستگاه بده و هدف آن  افزایش   طول عمر  پمپ ها و قطعات برقی میباشد  منتها در بعضی از شرایط خاص نیاز داریم از این قطعه استفاده کنیم  و این آپشن را ،  به دستگاه خریداری شده اضافه نماییم

میخواهیم با ذکر مثال این آپشن را کاملا  به شما  توضیح بدهیم:

کیت  مولتی تایمر دیجیتال از همانطور که اسمش پیداست یعنی (تایمر دیجیتالی).  نصب این آپشن در این مدل دستگاه  باعث میشود طول عمر پمپ ها ، شیربرقی ، ترانس ، سوییچ ها و کلیه قطعات برقی و مکانیکی با کارکرد استاندارد و صحیح باشد و از خرابی زود هنگام قطعات جلوگیری شود. در ادامه نیز هزینه های تعمیرات قطعات شما رو کاهش بده در عملکرد این آپشن به این صورت هستش ک بطور استاندارد و تجربی به کیت تایم میدهیم که چند ساعت دستگاه رو روشن نگه داره و چند ساعت یا دقیقه  دستگاه را خاموش کند با هدف استراحت قطعات برقی و ….. معمولا بطور استاندارد در کارکرد دستگاه ها  60 دقیقه تایم کارکرد و 15 دقیقه تایم خاموشی به دستگاه برنامه میدهیم و این کیت در قطعی آب و برق و نیز پرشدن مخزن آب تصفیه تنظیماتش تغییر نمی کند.

چنانچه با مطالعه عملکرد آپشن کیت مولتی تایمر دیجیتال اتومات   ، قصد خرید آن را دارید. می توانید با زدن تیک(*) آن را به دستگاه خریداری شده اضافه کنید.