دسته‌بندی نشده

هوزینگ چیست و چه کاربردی دارد؟

هوزینگ چیست

هوزینگ چیست؟

هوزینگ به محفظه نگهداری فیلترهای تصفیه آب می گویند. هوزینگ ها بسته به نوع فیلترهایی که داخل آنها قرار می گیرد متفاوت است. سایز آنها در دستگاه های تصفیه آب خانگی کوچک (10 اینچ) و در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی بزرگ تر(20 اینچ) است.

هوزینگ

 

انواع هوزینگ

مدل های هوزینگ های تصفیه آب نیز در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی جامبو و اسلیم است. همچنین در دستگاه تصفیه آب خانگی در مدل های تک اورینگ و دبل اورینگ می باشد. البته یک نوع هوزینگ هم مختص فیلتر ممبران با عنوان هوزینگ ممبران وجود دارد. قابل ذکر است که بطور کلی هوزینگ ها شفاف ، مات ، آبی ، سفید و شیشه ای هستند.

هوزینگ ها باتوجه به ساخت ایران یا وارداتی بودن و برند آنها در کیفیت و قیمت های گوناگونی قابل تهیه می باشند. یکی از پرفروش ترین و کاربردی ترین هوزینگ های تصفیه آب هوزینگ های خانگی 10 اینچ است، که قابل استفاده برای فیلترهای مرحله 1 2 3 دستگاه تصفیه آب خانگی می باشند.

هوزینگ خانگی 10 اینچ

کاربرد هوزینگ ها

هوزینگ های شفاف مناسب فیلترهای مرحله اول که فیلترالیافی یا فیلترpp است، به دلیل شفاف بودن به راحتی تغییر رنگ فیلتر قابل مشاهده می باشد. اما برای فیلترهای مرحله دوم و سوم دستگاه تصفیه اب از هوزینگ های مات استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *