دسته‌بندی نشده

هوزینگ چیست و چه کاربردی دارد؟

هوزینگ تصفیه آب

هوزینگ تصفیه آب چیست؟

هوزینگ تصفیه آب به محفظه نگهداری فیلترهای تصفیه آب می گویند. هوزینگ ها بسته به نوع فیلترهایی که داخل آنها قرار می گیرد متفاوت است. سایز آنها در دستگاه های تصفیه آب خانگی کوچک (10 اینچ) و در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی بزرگ تر(20 اینچ) است.

هوزینگ

 

انواع هوزینگ

هوزینگ تصفیه آب در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی در دو مدل جامبو و اسلیم وجود دارد. همچنین در دستگاه تصفیه آب خانگی در مدل های تک اورینگ و دبل اورینگ می باشد. البته یک نوع هوزینگ هم مختص فیلتر ممبران با عنوان هوزینگ ممبران وجود دارد. قابل ذکر است که بطور کلی هوزینگ ها شفاف ، مات ، آبی ، سفید و شیشه ای هستند.

هوزینگ های تصفیه آب باتوجه به ساخت ایران یا وارداتی بودن و برند آنها در کیفیت و قیمت های گوناگونی قابل تهیه می باشند. یکی از پرفروش ترین و کاربردی ترین هوزینگ های تصفیه آب هوزینگ های خانگی 10 اینچ است، که قابل استفاده برای فیلترهای مرحله 1 2 3 دستگاه تصفیه آب خانگی می باشند.

هوزینگ خانگی 10 اینچ

کاربرد هوزینگ های شفاف

هوزینگ تصفیه آب شفاف مناسب فیلترهای مرحله اول که فیلترالیافی یا فیلترpp است، به دلیل شفاف بودن به راحتی تغییر رنگ فیلتر قابل مشاهده می باشد. اما برای فیلترهای مرحله دوم و سوم دستگاه تصفیه اب از هوزینگ های مات استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *