دسته‌بندی نشده

چرا دستگاه تصفیه آب خانگی بخریم؟

چرا دستگاه تصفیه آب بخریم

دلیل استفاده از دستگاه تصفیه آب چیست؟

در رابطه با استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی دلایل مهمی وجود دارد، که ما دراین مطلب می خواهیم این نکات را برای شما توضیح دهیم. معمولا آب تصفیه شده از تصفیه خانه های شهری از میان لوله های زنگ زده و قدیمی کیلومترها عبور می کند. این امر خود موجب آلوده شدن مجدد آب تصفیه شده می گردد. پس توجه داشته باشید که استفاده از تصفیه آب خانگی، در منازل و آپارتمان ها آب سالم و سبکی را به شما می دهد. آب تصفیه شده در مقایسه با آب معدنی ها از نظر اقتصادی، کیفیت و سلامت نیز بسیار بهتر است.

املاح موجود در آب معدنی

همچنین گفته می شود املاح و ترکیبات موجود در آب معدنی، بعد از استفاده پیاپی در بدن رسوب می کند. این عامل موجب بیماری هایی مانند سنگ کلیه می شود. در تصفیه خانه های شهری به منظور از بین بردن باکتری و ضدعفونی کردن آب،کلر به آن اضافه می کنند.کلر خود ارتباط مستقیمی با اکثر سرطان ها، ناهنجاری های جنینی،بیماری های قلبی و آسم دارد. همچنین لاشه میکروارگانیزم های کشته شده، در اثر کلر زنی در آب باقیمانده که خود منشا آلودگی دیگری در آب می باشد.

با توجه به اینکه که گاز کلر در استخر یا حمام برای ریه انسان مضر است، تماس کلر با پوست و مو موجب ریزش مو و آسیب به پوست می گردد. بنابراین توصیه می شود که کلر موجود در آب مصرفی نیز توسط دستگاه های تصفیه آب خانگی کاملا حذف گردد.

 

جوشانیدن آب آلودگی آن را از بین می برد؟

جوشانیدن آب مصرفی موجب از بین بردن آلودگی میکروبی موجود در آب نمی گردد. همچنین ناخالصی و سختی های حل شده در آب را نیز از بین نمی برد. بلکه با هرچه بیشتر جوشاندن آب میزان نیترات موجود در آن افزایش می یابد.این عامل نیز سبب بروز بیماری های متعددی در انسان می گردد. لذا باوجود این باور بسیار غلط در میان عده ای از مردم، جوشانیدن آب موجب بهبود کیفیت آب نمی شود. یکی از خطرناک ترین مواد محلول در آب نیترات ها هستند. نیترات ها نیز یکی از عوامل اصلی سرطان زا مخصوصا سرطان معده به حساب می آیند.

 

اسمز معکوس

در نتیجه به منظور حذف نیترات اضافی در آب مصرفی، از روشی به نام اسمز معکوس استفاده می گردد. در واقع سیستم اسمز معکوس دارای غشاهایی است، که سوراخ هایی با ابعاد بسیار ریز در حد نانو دارند. دستگاه های تصفیه آب خانگی مجهز به تکنولوژی اسمز معکوس با حذف ناخالصی ها و سختی موجود در آب، آبی سبک ، سالم و با کیفیت بالا را در اختیار شما قرار می دهد.

پس اگر می خواهید آب مصرفی سالم و باکیفیتی داشته باشید، دستگاه های تصفیه آب مجموعه آب مارکت بهترین گزینه برای شما عزیزان می باشد. همچنین کارشناسان مجموعه آب مارکت با مشاوره های لازم، شما را برای انتخاب و خرید یک دستگاه تصفیه آب مناسب و عالی راهنمایی می کنند.برای خرید می توانید روی لیتک تصفیه آب های خانگی کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *