شرکت نگین تصفیه مهاب با نام تجاری ( آب مارکت )

مجموعه آب مارکت قبل از اقدام به تاسیس شرکت ، با بیش از چندین سال فعالیت مستمر و پویا در امر تحقیقات و تولید آزمایشی انواع دستگاه های تصفیه آب از جمله دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی با ظرفیت های تولیدی متغیر و متعدد در فواصل مختلف سال و نقاط مختلف کشور آزمایش و نتیجه های متفاوت را آنالیز کرده است.

در نهایت به نتایج مثبت و اثر بخشی دست پیدا کرده و توانسته در این نوآوری بستگی به نیاز کشور، با توجه به داده های متغیر چندین مدل دستگاه را با علم روز جهانی و به دنبال آن تجربه و پشتکار مدیریت و پرسنل به تولید برساند. پس از مراحل کنترل کیفیت روانه بازار کرده است که با استقبال بینظیر و بازخورد مثبت به ویژه همکاران در این صنف روبه رو شده است.

سپس باتوجه به استقبال مشتریان و نیاز بارز در کشور ، توانسته ایم در سال 1399 این شرکت را با نام نگین تصفیه مهاب به ثبت برسانیم و هم اکنون با گذشت مدت زمان نچندان زیاد توانسته ایم ، با نوآوری ها و اختراعات جزو برترین شرکت های تولیدی و بازرگانی صنعت تصفیه آب در کشور شناخته شویم .

ساختار مدیریتی آب مارکت

ساختار مدیریتی مجموعه آب مارکت همواره در تلاش بوده که به صورت پویا ، اکتیو و نظامند در توسعه و تعالی زیرساخت های این صنعت در کشور ایفای نقش بسزایی نماید. همچنین با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه ، صنعتی سازی و فناوری های نوین تولید گام بردارد.

کارآفرینی شرکت نگین تصفیه مهاب (آب مارکت)

شرکت نگین تصفیه مهاب در حال حاضر با اشتغال چند صد نفر نیروی انسانی بصورت مستقیم غیرمستقیم به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه تولید کالا ، خدمات فنی و  مهندسی در یک تراز پیشبرد و دانش بنیان مشغول به فعالیت می باشد. روند حرکتی این مجموعه برمبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده است، که کلیه فرآیندهای به هم افزایی دانش تجربه براساس یک تفکر سیستماتیک یکسان و هماهنگ پیگیری شوند.

عزم و اراده هیئت مدیره و مدیریت ارشد شرکت نیز در طی سالیان متمادی، همواره به نحوی بوده که این مجموعه خصوصی را در راستای توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش بخشی از دغدغه های کارو اشتغال جوانان این مرزو بوم را در حد توان رفع نماید.

بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده است، اما هدف کارآفرینی بطور مستقیم و غیرمستقیم مهم ترین عامل تاثیرگذار نسبت به انگیزه های اقتصادی بوده است. در نهایت طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در سال1399که سال جهش تولید نام گذاری شده است، افتخار داریم در توان شرکت نام جهش تولید را زنده نگه داریم.

با تشکر از این که نگاهتون رو به ما دادید

مدیر عامل شرکت : محمد سمیعی فر